Русский Українська

Кошик покупок

Товарів: 0 (0 грн.)
Нічого не куплено!
Русский Українська
  • Ніж-кредитка у ПОДАРУНОК при купівлі товщиноміра
  • Товщиномір лкп ET 11P
  • Перевір авто товщиноміром, розкрий обман
  • Безкоштовна доставка товщиномірів по Україні
Для більш зручного вибору необхідної Вам моделі товщиноміра, ми відсортували прилади за категоріями:

Що таке товщиномір лакофарбового покриття?

Товщиномір - це прилад, який дуже точно вимірює товщину лакофарбового покриття. Завдяки цьому можна швидко визначити, фарбувалася машина чи ні.

Ні один, навіть самий якісний автосервіс, не зможе перефарбувати деталі кузова авто так, як це зроблено на заводі. Товщина фарби на перефарбованій деталі завжди буде істотно вище, ніж оригінальної заводської. Використання товщиноміра дозволить буквально за кілька хвилин визначити, які деталі були перефарбовані.

Достатньо заміряти товщину фарби на кожній деталі - і Ви побачите, які з них фарбувалися. Це дозволить Вам уникнути покупки битого авто і заощадить час, нерви і гроші.

Який товщиномір фарби купити?

На даний момент найпопулярніша модель - товщиномір ET-11P. Даний прилад є доопрацьованою і вдосконаленою моделлю товщиноміра CHY 115. Прилад ET-11P розроблявся спеціально для російського та українського ринку. Цей товщиномір русифікований, стійкий до холоду (точність показань зберігається при температурі до -25°C). Крім того, його свідчення більш точні і стабільні в порівнянні з попередніми моделями.

У кожному разі, в незалежності від того, який товщиномір Ви у нас купите, на нього поширюється гарантія заводу-виробника від 1 до 1,5 років (залежно від моделі), відповідно до якої, при поломці з вини технічної несправності, товщиномір просто змінюється на новий. Але як показує практика, дані прилади дуже надійні, тому що гарантійних випадків ще не було.

Пропонуємо подивитися відео-огляд приладу для вимірювання товщини лакофарбових покриттів ET 11S:

Короткий опис товщиномірів лакофарбових покриттів.

Товщиномір лакофарбових покриттів служить для діагностики товщини лакофарбового покриття на автомобілях та виробах з метала. Товщиномір фарби визначає, був автомобіль битий або ні, перекришений він чи ні. Робота товщиноміра полягає у вимірюванні товщини лакофарбового шару за принципом магнітної індукції або ж вихорострумового методу контролю. Вихрострумовий принцип вимірювання застосовується в таких приладах: ET 11P (S), ET 12 и CHY 115. Ці моделі вимірюють товщину покриття на всіх металевих поверхнях. Моделі CHY 113 і ET 10 використовують для вимірювання принцип магнітної індукції і міряють тільки на залізовмісних металах (сталь). У разі, коли купуючи автомобіль, у Вас є можливість перевірити його на предмет чи був він в аварії, і чи був він перефарбований, тим самим Ви себе підстраховуєте.

Якщо в процесі вимірювання кузова автомобіля на дисплеї показує значення від 70 до 150 мікрон - це заводський лакофарбовий шар. При значеннях від 180 мікрон і більше в цих місцях автомобіль був перефарбований. Якщо значення 300 мікрон і більше, то під лакофарбовим шаром є шпаклівка. Що дуже несприятливо для зовнішнього вигляду автомобіля, так як влітку метал розширюється, а взимку навпаки відбувається стиснення металу, на поверхні фарби утворюються тріщини, через які потрапляє вода, і з часом шпаклівка відпаде, і потрібно буде знову проводити ремонт автомобіля, що несе за собою чималі витрати. Щоб уникнути таких неприємних ситуацій потрібно бути у всеозброєнні і користуватися товщиноміром. Такі товщиноміри як ET11P (ET11S) і ET10 можуть працювати стабільно при температурах від -25 до +50 градусів, це не означає що прилад може перебувати на морозі цілу ніч, а говорить про те що ці прилади вимірюють метал в такому діапазоні температури.

У нашому магазині Ви маєте можливість купити товщиномір покриття з доставкою по Києву і Україні. Ви можете вибрати з лінійки приладів саме той товщиномір фарби, який підходить Вам по ціні і характеристикам. Ціни на товщиноміри можна дізнатися як на сайті так і уточнити по телефону.