Русский Українська

Кошик покупок

Товарів: 0 (0 грн.)
Нічого не куплено!
Русский Українська

Призначення товщиноміру

Товщиномір з легкістю визначить приховані дефекти кузова і дозволить уникнути покупки аварійного автомобіля!

Кожен автовласник знає, що придбання вживаного автомобіля - це завжди певний ризик. Навряд чи Ви знайдете продавця, який охоче розповість, що його автомобіль побував в одній або навіть декількох аваріях. Також не секрет, що навіть новий автомобіль може отримати пошкодження при транспортуванні до автосалону або постраждати вже на території магазина. Для того, щоб дізнатися чи варто купувати даний конкретний автомобіль і не побував він у аварії, Вам необхідний товщиномір. Товщиномір дозволить легко і швидко виміряти товщину лакофарбового покриття, і визначити, перефарбовувався автомобіль чи ні.

Товщиномір лакофарбового покриття - це прилад, який дуже точно вимірює товщину лакофарбового покриття. Завдяки цьому можна швидко визначити, фарбувалася машина чи ні. Справа в тому, що ні один, навіть самий якісний автосервіс не зможе перефарбувати деталі кузова авто так, як це зроблено на заводі. Товщина фарби на перефарбованій деталі завжди буде істотно вище, ніж оригінальної заводської. Використання товщиноміра дозволить буквально за кілька хвилин визначити биту машину і з'ясувати, які деталі були перефарбовані. Досить заміряти товщину фарби на кожній деталі - і Ви побачите, які з них фарбувалися. Це дозволить уникнути покупки битого авто і заощадити час, нерви і гроші.

Обов'язково користуйтеся товщиноміром фарби для перевірки кузова навіть нового автомобіля

Всім відомо, що під час доставки по дорозі з автозаводу до дверей автосалону з автомобілем можуть відбутися різні неприємності: автовоз може потрапити в ДТП, перевернутися, в ході навантаження-розвантаження автомобіля його можуть пошкодити (подряпати, пом'яти і т.д.).

Також відомим є той факт, підтвердження якому є в різних роликах інтернету, що менеджери деяких автосалонів ганяють на нових автомобілях по парковці і при цьому іноді ушкоджують їх. Після всіх цих неприємностей автомобіль відновлюють, у випадках з недбалим транспортуванням автосалон отримує страховку, а потім ще і як ні в чому не бувало продає його як новий, не знижуючи при цьому ціну і не ставлячи до відома покупця. В цьому випадку покупець отримує цілий букет неприємностей: якщо кузовний ремонт зроблений неякісно, втрачає частину суми при подальшому його продажу, а якщо помітив, що цей «новий» автомобіль вже був в ДТП, прирікає себе на суди з автосалоном і втрату дорогоцінних нервів, часу і грошей.

Також бувають випадки, коли автомобіль проданий за системою «Trade-in» виявляється відновленим після серйозної аварії, хоча при продажу по такій системі повинна забезпечуватися технічна «чистота» автомобіля. Щоб убезпечити себе від цих неприємностей, обов'язково користуйтеся товщиноміром фарби для перевірки кузова навіть нового автомобіля.